Приниження, які стосуються родичів...

Флудилка для гостей
Xota Аватара пользователя
Новичок

Заслуженная репутация: 7
Повысить репутацию XotaПонизить репутацию Xota

Звичайний рандомний бій не без, вибачте, ідіотів.... Я не стримався і разюче виразив бойові якості свого союзника, у відповідь на що ваш гравець, персона якого не була зачеплена мною, якажемо так принизив моїх родичів, конкретно батька.....
Зазвичай на приниження і обзивання в рандомі я не звернаю уваги, але коли воно причетне до моїх батьків... ну не правильно це якось. Я вважаю, що гравці топових кланів мають показувати культуру гри і правильний приклад того ж спілкування в чаті, а виходить навпаки, на жаль. Прошу якось відреагувати на моє повідомлення.
Вложения
shot_020.jpg

Vasiliskm Аватара пользователя
Ветераны клана

Заслуженная репутация: 48
Повысить репутацию VasiliskmПонизить репутацию Vasiliskm

бля я нихуя не понял из текста выше, но, судя по скрину, автор отвечал на агрессию в его сторону!
Изображение

Новичок

Vasiliskm писал(а):
бля я нихуя не понял из текста выше, но, судя по скрину, автор отвечал на агрессию в его сторону!

річ в тім, що в його бік я нічого не говорив

Fritlain Аватара пользователя
Старая Гвардия

Заслуженная репутация: 171
Повысить репутацию FritlainПонизить репутацию Fritlain

Изображение
Изображение

redrocket Аватара пользователя
Старая Гвардия

Заслуженная репутация: 106
Повысить репутацию redrocketПонизить репутацию redrocket

Щіро вітаю, земляче! Я вже два роки знаходжусь у цьому клані, і два роки жодної відвертої української душі!
Як вони тільки не ображають мене, і салом кличуть і про газ жартують, я втомився боротися...
І ось, я знайшов тебе, тепер ми об'єднаємось і вдаримо жирним, сальним тролінгом по цим москальським нездарам!
ДСЛ буде нашою першою метою!
Глючит - значит работает!
William Gates III

nahab007 Аватара пользователя
Старая Гвардия

Заслуженная репутация: 34
Повысить репутацию nahab007Понизить репутацию nahab007

Уважаемый покушайте сАльце, выпейте горилки и нахуй бросте играть в танки!Ваше психическое состояние только пойдет на поправку! заодно может русский язык вспомните. А то газ пиздить умеете а вот по русски спс сказать никак.

Новичок

redrocket писал(а):
Щіро вітаю, земляче! Я вже два роки знаходжусь у цьому клані, і два роки жодної відвертої української душі!
Як вони тільки не ображають мене, і салом кличуть і про газ жартують, я втомився боротися...
І ось, я знайшов тебе, тепер ми об'єднаємось і вдаримо жирним, сальним тролінгом по цим москальським нездарам!

Ну я думаю, що нормальні люди давно забули про ці незграбні жарти, а досі використовують їх тіки бидло, так звані МОСКАЛІ, а ми, українці - люди високої душі і на таку єрунду не звертаємо уваги

Новичок

nahab007 писал(а):
Уважаемый покушайте сАльце, выпейте горилки и нахуй бросте играть в танки!Ваше психическое состояние только пойдет на поправку! заодно может русский язык вспомните. А то газ пиздить умеете а вот по русски спс сказать никак.

Сальце я і без тебе поїм, а от горілка це, як мені відомо більш російський напій...
А на рахунок написати російською, ну що тобі сказати недалекий друже? Ти сам спочатку навчися, бо як мені відомо, "по-русски" пишеться через дефіс, а не так як ти написав. Тому сам йди вчи свою мову!!!!

Старая Гвардия

Ух ты агресивный Укр! напиши адресс я тебе глобус украины вышлю. Будешь его поглаживать и думать об Великих Украх открывших америку!

Новичок

nahab007 писал(а):
Ух ты агресивный Укр! напиши адресс я тебе глобус украины вышлю. Будешь его поглаживать и думать об Великих Украх открывших америку!

Хлопче, ти ти крім рідної мови ще і в георгафії не сильний я бачу. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%81 почитай що таке глобус

Старая Гвардия

да случай тяжкий! Походу у вас высер мозга очень силен поэтому даю ссылку для ознакомления
http://ru.wikipedia.org/wiki/Глобус_Украины

Новичок

nahab007 писал(а):
да случай тяжкий! Походу у вас высер мозга очень силен поэтому даю ссылку для ознакомления
http://ru.wikipedia.org/wiki/Глобус_Украины

мій прокол, але якби ти ще навчився вставляти ссилки, то взагалі був би крутим пацаном

SRG Аватара пользователя
Ветераны клана

Заслуженная репутация: 60
Повысить репутацию SRGПонизить репутацию SRG

чую сало было заколдованно...
Если в команде долбоёбы, виноват обычно капитан (с)
Изображение

SRG Аватара пользователя
Ветераны клана

Заслуженная репутация: 60
Повысить репутацию SRGПонизить репутацию SRG

redrocket писал(а):

слышь, великий укр, еще раз чо нить прохрюкаешь на недопольской мове - я тебя на бекон пущу devil
Если в команде долбоёбы, виноват обычно капитан (с)
Изображение

Yustas Аватара пользователя
RATTE

Заслуженная репутация: 1123
Повысить репутацию YustasПонизить репутацию Yustas

Xota писал(а):
Звичайний рандомний бій не без, вибачте, ідіотів.... Я не стримався і разюче виразив бойові якості свого союзника, у відповідь на що ваш гравець, персона якого не була зачеплена мною, якажемо так принизив моїх родичів, конкретно батька.....
Зазвичай на приниження і обзивання в рандомі я не звернаю уваги, але коли воно причетне до моїх батьків... ну не правильно це якось. Я вважаю, що гравці топових кланів мають показувати культуру гри і правильний приклад того ж спілкування в чаті, а виходить навпаки, на жаль. Прошу якось відреагувати на моє повідомлення.

Табиғаттың досы! Каймығу сен, айт русча, біз ұғынбаушылық сендік тілi. Шешенiн сапогi.
Изображение